Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021

Publikováno 19. 2. 2021 8:19

Pojízdná prodejna ve Pcherách a na Theodoru

market-1149452_1280.jpgMilí spoluobčané,

v úterý 23.2.2021 přijede do naší obce pojízdná prodejna, která vám bude k dispozici:

od 10,00 do 13,00h náměstíčko Na Petříně pod obecním úřadem

od 13,30 do 15,30h u autobusové zastávky na Theodoru

Pojízdná prodejna informuje:

Sortiment: Domácí zabíjačka, jitrnice, tlačenka, sádlo, škvarky, uzené a maďarské uzeniny, sýry slovenského typu, korbáčiky, nitě, zákusky a chlebíčky.

Chlebíčky a zákusky rozdáváme občanům ZDARMA!!! Při nákupu obyvatel, důchodcům rozdáváme i bez nákupu.

Publikováno 18. 2. 2021 17:20

Nová pediatrická ordinace Smečno-Pchery

MUDr. Šibíková.jpg

Publikováno 18. 2. 2021 12:24

Úklid psích exkrementů

DOC[1].jpg

Publikováno 17. 2. 2021 14:38

Změna praktického lékaře pro děti a dorost

hospital-1706646_1280.pngVážení rodiče,

praktický lékař pro děti a dorost paní MUDr. Jana Bernartová oznamuje, že ke dni 1. 4. 2021 ukončí činnost z důvodu odchodu do důchodu v ordinacích v obcích Pchery, Humny 333 a Smečno, Kačická 494.

Ke stejnému dni zahájí v obou ordinacích činnost MUDr. Michaela Šibíková, která převezme všechny pacienty MUDr. Bernartové.

MUDr. Bernartová tímto děkuje všem svým pacientům a jejich rodičům za projevenou důvěru při řešení zdravotních problémů a přeje jim do budoucna pevné draví.

MUDr. Jana Bernartová

Publikováno 15. 2. 2021 12:19

Nevyvezené popelnice ze dne 11.2.2021

Prosíme občany, aby nevyvezené popelnice z ulic Ivana Olbrachta a U Fary neuklízely, bude probíhat náhradní svoz.

Publikováno 12. 2. 2021 12:49

Omezení služeb - 10.02.2021

dne 10.02.2021 bude na OÚ Pchery omezena služba spojená s agendou evidence obyvatel. Služba bude obnovena od následujícího úředního dne.

Děkujeme za pochopení.

Publikováno 9. 2. 2021 14:01

Lékařské a přírodovědné Gymnázium PRIGO spolupracuje se ZŠ Pchery

Pruvodce-LPG-page-001.jpgVážení rodiče,

naše Obec, Základní škola Pchery a soukromé lékařské a přírodovědné Gymnázium PRIGO navázalo spolupráci pro školní rok 2021/2022 a otevřelo pilotní projekt prvního ročníku čtyřletého gymnázia v budově naší ZŠ Pchery.

Tento projekt si klade za cíl zařadit naší školu mezi moderní rozvíjející se školy s kvalitní výukou a přátelským zázemím pro žáky, učitele a rodiče. Rozvíjející se škola má mnohem větší možnosti získat finance na projekty, zkvalitnění výuky a rozšíření školního zázemí.

Naše škola byla oslovena ke spolupráci se skupinou škol PRIGO, které působí na školském trhu již několik let a mají dlouholeté zkušenosti se základním a gymnaziálním školstvím.

Pokud jste rodiči, kteří mají své dítě v devátém ročníku základní školy a uvažuje o studiu na gymnáziu, je právě Gymnázium PRIGO možnou volbou.

Více informací naleznete na www.praha-prigo.cz

Těšíme se na spolupráci naší ZŠ, Gymnázia PRIGA a vámi :)

Publikováno 5. 2. 2021 12:34

Vandalismus u popelnic

Vážení spoluobčané,

včera jsme vás informovali, že po různých místech obce dochází k vysypávání odpadků z popelnic. Ze včerejška na dnešek došlo k dalšímu znečisťování v celé obci, protože máme připravené popelnice ke svozu na ulici. Nejvíce v ulici Lomená, kde dvě osoby vysypávaly odpadky v odpoledních hodinách i přes varování místních občanů, dále pokračovaly v průběhu večera v dalších ulicích, včetně obecního úřadu. Dvě osoby, které se vandalismu dopouští, zachytily bezpečnostní kamery.

Dnes 4.2. bylo vše nahlášeno na Polici ČR a byly předány záznamy z kamerového systému. Na fotografii ze záznamu, kterou můžeme zveřejnit, jsou zachyceny dvě osoby, které se vandalismu v naší obci dopouští. Dále přikládáme fotografie z dnešního rána.

Vandalismus popelnice.jpeg5 května I.JPG

5 května II.JPGoú Pchery1.JPG

oú Pchery3.JPG

Publikováno 4. 2. 2021 12:44