Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec a okolí > Akce.cz

Akce.cz


Předchozí 1

PODPORA AUTO DAFÉ

Datum konání
Typ

Speciální koncert na podporu našeho domácího klubu Auto Dafé, vybrané finance po vyplacení kapel a zvukaře půjdou do klubu jako finanční podpora klubu a aby byl výnos co největší rozhodli jsme se dát vstup 200,-. Pozvání přijali The Fialky, kteří zahrají speciální akustický set, z domácí scény pak mladá thrash metalová krev Comander a v roli pořadatele akce RECKLESS.

Více

slánský open air festival VALNÍK No. 21

Datum konání
Typ

21.ročník tradičního slánského festivalu VALNÍK letos proběhne ve dnech 21. - 22. srpna 2020 a stejně jako v posledních letech se bude konat opět jako akce DVOUDENNÍ. Oba dva festivalové dny se budou odehrávat na tradičním místě, v krásném areálu LETNÍHO KINA SLANÝ. Kdo nestihl limitovaný ZVÝHODNĚNÝ PŘEDPRODEJ ZA 449, - Kč, který bylo možno pořídit do 31.12.2019 či do vyprodání zásob, ani si pořídit druhou vlnu ZVÝHODNĚNÉHO PŘEDPRODEJE ZA 499, - Kč, což bylo možné do do 1.4.2020, může si zakoupit PŘEDPRODEJNÍ VSTUPENKU ZA 599,- Kč https://www.ts1.cz/tsp/ts1website/vstupenky/slansky-festival-valnik-2020-letni-kino-slany-slany-1091627 Vstupenky na místě budou samozřejmě dražší a jejich počet omezen počtem prodaných předprodejních vstupenek. Jednodenní vstupenky budou též k mání - i zde bude jejich počet závislý na počtu předprodejních vstupenek.

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

KATAPULT - NOSTALGIA TOUR 2020

Datum konání
Typ

Neuvěřitelný reprezentační program provede posluchače celou dlouhoukariérou skupiny /est.1975/ od nostalgických vzpomínek na mládí(a nejen fanoušků) až do žhavé současnosti. Během jediného večeraa samotného koncertu tak prostřednictvím stále živých písniček prožijeauditorium a kapela také díky emocionálnímu náboji spolu celý život.

Více
Předchozí 1