Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec a okolí > Akce.cz

Akce.cz


Koncert Wan Men Sonk - akusticky

Datum konání
Typ

Akustický koncert kapely Wan Men Sonk v kavárně Jacques Café. Kapela Wan Men Sonk zahraje vlastní skladby, ale covery např. od Alanis Morissette, Seal, Amy Winehouse, Michael Jacksona atd.

Více

Datum konání
Typ

Více

O Ošklivé princezně

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Oblíbená muzikálová pohádka o dávné kletbě uvalené na princeznu Lucii. V den jejích osmnáctých narozenin se vyhlašují námluvy a do království přijíždějí tři princové… Kdo se stane novým králem? A dokáže někdo z nich uvidět její krásu, kterou má ukrytou v srdci a zlomit kletbu? To vše se dovíte v této nádherné hudební pohádce Divadélka U Zvonu plné originálních písniček. Režie,námět a scénář, hudba a text: Tomáš Time Hanzlík Choreografie: Karolína Stehlíková Kostýmy a produkce: Martina Fiřtová Scéna: Lýdie Šafářová, Štefánie Šubová, Alena Linhartová Délka 50 min Vhodné pro děti od 5 let CENA: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělí REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkouzvonu.cz Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je značně omezena.

Více

Datum konání
Typ

Více

Polomrtvé ovzduší

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

aneb postkomediální apokalypsa Nová hra pro dospělé z dílny Divadélka U Zvonu z blízké postapokalyptické budoucnosti. Převážně komickou formou s nesčetnými prvky ironie, nadsázky, satiry a absurdity vyprávěný příběh skupiny „přeživších“, kteří se vydávají na cestu za hledáním hudebního nástroje, při níž vyplývají na povrch okolnosti, které mění vztahy i osobnosti postav. Scénář: Jan Mottl - na motivy stejnojmenné novely Janína Motbarta, na které autor dosud pracuje. Režie: Antonín Hegenbart Dramaturgie: Jan Mottl CENA: 100,-KčKLADENSKÉ DIVADÉLKO REZERVACE:www.divadelkouzvonu.czrezervace@divadelkouzvonu.cz Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je omezena.

Více

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND

Datum konání
Typ

BANDLEADER: JOSEF BUCHTA Jedinečný a charizmatický zpěvák Vojtěch Dyk přiveze do Kladna neskutečnou show za doprovodu brněnské skupiny B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou.

Více

Jak Pejsek a Kočička slavili Vánoce

Místo
J. Hory 1981, 27201 Kladno
Datum konání

Tentokrát jsme si pro vás připravili příběhy o Pejskovi a Kočičce v netradiční úpravě. Uvidíte, jak Pejsek a Kočička slavili Vánoce - uklízeli, pekli cukroví a zdobili stromeček. Pohádka je vhodná pro ty úplně nejmenší dětičky, je plná barev a písniček, tak si ji nenechte ujít. My už se na vás těšíme :-) Režie: Jáchym Kučera Produkce, kostýmy a masky: Martina Fiřtová Scéna: Václav Urban, Martina Fiřtová Hudba: skupina Crap Crew (Miroslav Smith Kovář & Tomáš Time Hanzlík) Světelná a zvuková režie: Václav Urban Cena: 60,-dítě / 80,-dospělí REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkouzvonu.cz Vstupenky doporučujeme rezervovat. Kapacita sálu je značně omezena.

Více