Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Projekty

Projekty


PLÁNOVANÉ A PROBÍHAJÍCÍ PROJEKTY

 

USKUTEČNĚNÉ PROJEKTY

 

Dětské hřiště na Theodoru

 

15071002b.jpgDětské hřiště ve Pcherách na Theodoru, které bylo zrekonstruováno a doplněno novými hracími prvky pro všechny věkové kategorie, bylo v pátek 30.7. 2021 oficiálně otevřeno za přítomnosti zástupce Nadace ČEZ.

Nadace ČEZ nám poskytla částku 400 tis. Kč na herní prvky a o získání této sumy se zasloužila bývalá zastupitelka Lucie Jíchová. Stavební úpravy povrchů před instalací herních prvků a dopadové plochy nám připravili a upravili Petr Nový, David Suldovský a Jakub Sklář. O finální nátěry laviček, úklid a zeleň se postarali členové Osadního výboru spolu se šikovnými theordorskými ženami a muži. Děkuji také všem ostatním, které jsem nejmenovala a pomáhali při rekonstrukci hřiště.

 

 

 

 

 

Kanalizace a ČOV Pchery 

Doc - 26.01.2021 - 9-24.jpg

 

DOC002[3].jpgDoc - 26.01.2021 - 9-23.jpg

 

 Rekonstrukce povrchu místních komunikací po kanalizaci

Doc - 26.01.2021 - 9-22.jpg 


Rekonstrukce školní jídelny v Základní škole ve Pcherách

Středočeský kraj  poskytl obci na rekonstrukci školní  jídelny v ZŠ dotaci z Fondu rozvoje měst a obcí ve výši 4.000.000,- Kč tj. 95 %  z celkových nákladů na rekonstrukci.

Popis projektu:  Rekonstrukce se týká hlavně provozní části  školní jídelny tj. kuchyně. Byla opravena kompletní vzduchotechnika, elektroinstalace, nové dlažby, obklady, malby, nátěry a instalováno kompletní vybavení kuchyně a zdravotní techniky a provedena výměna oken a dveří.

Rekonstrukce proběhla v období školních prázdnin. Při zahájení nového školního roku 2011-2012  byla jídelna slavnostně otevřena. 

Školní jídelna Základní školy bude nadále poskytovat stravování i občanům obce, kteří se k odběru obědů přihlásí.