Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lékařské a přírodovědné Gymnázium PRIGO spolupracuje se ZŠ Pchery

Lékařské a přírodovědné Gymnázium PRIGO spolupracuje se ZŠ PcheryPruvodce-LPG-page-001.jpgVážení rodiče,

naše Obec, Základní škola Pchery a soukromé lékařské a přírodovědné Gymnázium PRIGO navázalo spolupráci pro školní rok 2021/2022 a otevřelo pilotní projekt prvního ročníku čtyřletého gymnázia v budově naší ZŠ Pchery.

Tento projekt si klade za cíl zařadit naší školu mezi moderní rozvíjející se školy s kvalitní výukou a přátelským zázemím pro žáky, učitele a rodiče. Rozvíjející se škola má mnohem větší možnosti získat finance na projekty, zkvalitnění výuky a rozšíření školního zázemí.

Naše škola byla oslovena ke spolupráci se skupinou škol PRIGO, které působí na školském trhu již několik let a mají dlouholeté zkušenosti se základním a gymnaziálním školstvím.

Pokud jste rodiči, kteří mají své dítě v devátém ročníku základní školy a uvažuje o studiu na gymnáziu, je právě Gymnázium PRIGO možnou volbou.

Více informací naleznete na www.praha-prigo.cz

 

Těšíme se na spolupráci naší ZŠ, Gymnázia PRIGA a vámi :)