Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vandalismus u popelnic

Vandalismus u popelnicVážení spoluobčané,

včera jsme vás informovali, že po různých místech obce dochází k vysypávání odpadků z popelnic. Ze včerejška na dnešek došlo k dalšímu znečisťování v celé obci, protože máme připravené popelnice ke svozu na ulici. Nejvíce v ulici Lomená, kde dvě osoby vysypávaly odpadky v odpoledních hodinách i přes varování místních občanů, dále pokračovaly v průběhu večera v dalších ulicích, včetně obecního úřadu. Dvě osoby, které se vandalismu dopouští, zachytily bezpečnostní kamery. 

Dnes 4.2. bylo vše nahlášeno na Polici ČR a byly předány záznamy z kamerového systému. Na fotografii ze záznamu, kterou můžeme zveřejnit, jsou zachyceny dvě osoby, které se vandalismu v naší obci dopouští. Dále přikládáme fotografie z dnešního rána.

Vandalismus popelnice.jpeg5 května I.JPG

5 května II.JPGoú Pchery1.JPG

oú Pchery3.JPG