Úvod > Aktuality > Změna konečné zastávky autobusové linky 612

Změna konečné zastávky autobusové linky 612

HoHIyp.jpgVážení občané,

Magistrát města Kladna - Odbor dopravy a služeb požádal Integrovanou dopravu Středočeského kraje o změnu užívání autobusových zastávek, a to konkrétně pro linky 220612, 220620 a 220624.

V přiloženém jízdním řádu najdete, ve kterých časech bude linka 612 od 1. září 2021 zajíždět na autobusovou zastávku Nám. Svobody a kdy bude linka začínat a končit na zastávce Autobusové nádraží s odvoláním na omezené kapacity parkování regionálních autobusů a chybějícího sociálního zázemí pro řidiče autobusů na Nám. Svobody.

Jízdní řád 612 od 1. září 2021

Za Obec žádáme o rozšíření časů do zastávky Nám. Svobody v dopoledních hodinách tam a zpět, a to především z důvodu dopravy našich seniorů, rodičů s dětmi a nemocných do nemocnice a polikliniku v Kladně a také ve večerních hodinách na cestu zpět do Pcher z důvodu bezpečnosti osob.

Naši žádost můžete podpořit podáním stížnosti přímo na Magistrátu města Kladna - Obor dopravy a služeb, na tel. 312 604 335 nebo na email tomas.fujan@mestokladno.cz  nebo pavla.hoskova@mestokladno.cz.

S PID se nám prozatím podařilo dohodnout, že pro časově platné jízdenky bude možné přestoupit z linky 612 na autobusovém nádraží na další spoj MHD Kladno bez nutnosti zakoupení nového jízdného.

Děkujeme, že Obec podpoříte také Vy.