Úvod > Aktuality > Zastupitelstvo Pchery online 26.11.2020

Zastupitelstvo Pchery online 26.11.2020

v souvislosti se současnou pandemickou situací a s ohledem na karantenní opatření jednotlivců, se zastupitelé dohodli, že zastupitelstvo proběhne online formou, a to dnes 26.11.2020 od 18hod. Zastupitelstvo můžete sledovat na YouTube kanále, níže naleznete postup ke sledování:

přes webový prohlížeč vyhledejte internetové stránky YouTubenebo spusťte YouTube přes aplikaci v mobilních zařízeních

- do vyhledávání na YouTube zadejte Zastupitele Pchery

- od 18h můžete průběh zasedání sledovat online

V programu zastupitelstva nebude diskuze. V případě, že budete chtít položit dotaz k projednávanému bodu, můžete učinit osobně na obecním úřadě, kde bude přítomen starosta a místostarosta. Je potřeba dodržet všechna hygienická opatření (3R).

Věřím, že příští prosincové zasedání, které proběhne v první polovině prosince, bude již tradičně v sále Dělnického domu.

KM