Úvod > Aktuality > V knihovně kávu nabízet nebudeme

V knihovně kávu nabízet nebudeme

coffee-gbf2c7f43c_1920.jpgMilí občané,

na základě upozornění zastupitele Bc. Marcela Mišky, že obcí nabízená služba občerstvení (nápoj, káva, zákusek), kterou obec připravila pro občany Pcher - návštěvníky knihovny a společenského centra pro zpříjemnění volného času a setkání, nemůže být bez formálních oprávnění z nejrůznějších úřadů návštěvníkům nadále poskytována. Z výše uvedených důvodů musí obec občerstvení pozastavit na neurčito ...

V případě, že obec projde legislativním procesem (živnostenské oprávnění, hygienická oprávnění, a především, že splní požadavky na velikost prostoru a mobiliář knihovny, společenského centra a kavárny vzhledem k limitům pro užívání vyplývajícího z přijatého dotačního titulu), může být služba obnovena.

Dále bude pozastaveno užívání obecní místnosti na Theodoru spolku k poskytování občerstvení, dokud nebude prověřena formální a legislativní oprávněnost se zde občerstvovat.

Děkuji za porozumění a věřím, že najdeme možnost si znovu vypít kávu a dát zákusek. Kateřina Mahovská