Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Práce pro ženy z Ukrajiny ve Pcherách

Práce pro ženy z Ukrajiny ve Pcheráchhands-g09b9701b7_1920.jpgMilí spoluobčané,

také do naší obce přišly ukrajinské maminky se svými dětmi, které odešly před válkou. Velmi si vážím místních lidí, kteří jim poskytli bydlení ve svém domově. O tyto ženy s dětmi je dobře postaráno a v případě, že by bylo něco potřeba zajistit, požádají o konkrétní materiální pomoc.

Neplánovaný a rychlý odchod z domova bez finančních prostředků, do cizí země, s jiným jazykem, to vše má velký vliv na život žen a dětí z Ukrajiny u nás, a proto cokoliv, co jim alespoň málo pomůže navrátit se do „normálního“ způsobu života, velmi pomáhá.

Také ženy z Ukrajiny v naší obci by se rády aktivně zapojily do práce, aby si přivydělaly finanční prostředky. Nabízí např. výpomoc v domácnosti, okolo domu a dětí.

Jestli byste měli pro ženy z Ukrajiny práci, kontaktujte paní Natalii na tel. 774 135 980.

Moc děkujeme KM