Úvod > Aktuality > Pozvánka-ukončení projektu Rekonstrukce povrchu místních komunikací po II.etapě kanalizace

dovolte nám, abychom Vás pozvali na veřejné předvedení projektu - Rekonstrukce povrchu místních komunikací po II. etapě kanalizace, na který byla poskytnuta dotace z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu obnovy venkova ve výši 1 956 000,- Kč.

Předvedení projektu se bude konat dne 21.01.2020 v 11:00 hodin na Obecním úřadě ve Pcherách, Humny 333, 273 08 Pchery s následnou obhlídkou rekonstruovaných povrchů. Na toto ukončení akce byli pozváni zástupci Krajského úřadu Středočeského kraje, odboru kanceláře hejtmanky.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Vedení obce Pchery.