Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k přípravám dětského dne

Informace k přípravám dětského dneice-2367069_640.jpgMilé děti, vážení rodiče,

rádi bychom vám sdělili veselou zprávu, že je pro vás aktivně připravován dětský den, spojený s ukončením školního roku, a to v sobotu 26. 6. 2021.

Přelom května a června byl spojen ještě se spoustou spekulací, kolik osob se může potkávat a za jakých podmínek, proto se termín přesunul až na poslední víkend v červu. Protože naši hasiči mají v tomto termínu další povinnosti, a nemohou připravit tradiční hasičské disciplíny, oslovili jsme základní školu, aby se zapojila do přípravy soutěžních disciplín.

Vzhledem ke stále vysokým požadavkům na hygienu, vybrali jsme pro letošní den dětí náš park, kde budeme mít sociální zázemí v hospodě a školní jídelně, případně knihovně.

Také sportovci pro naše děti rozjeli sportovní aktivity a brzy vám připraví informace k fotbalovým tréninkům dětí na hřišti. Další větší akce v obci plánujeme a věříme, že nás nepotkají opět omezení a zákazy.

Jakmile bude den dětí připraven, dostanete všichni pozvání. :)