Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k aktuálnímu dění ve Pcherách

Informace k aktuálnímu dění ve PcheráchMilí spoluobčané,

opět nastalo období, kdy je ve společnosti spousta změn, denně se všechno mění a na mnoho občanů doléhá panika nebo strach. Opatření, která nařizuje vláda, jsou vám několikrát denně prezentována ve všech médiích, zde vás budu informovat o děním v naší obci:

strudel-3700357_1280.jpg

I. Posvícenský štrůdl - v sobotu 10.10. od 15 - 17h pořádají Pcherské maminky v kiosku soutěž o nejlepší štrůdl. Není toho mnoho, co můžeme nyní v obci pro vás uspořádat, musíme zrušit Havelské slavnosti, které jsme chtěli po roce v parku uspořádat. Zůstanou nám tedy jen malé akce jako je Posvícenský štrůdl Pcherských maminek. Ráda bych požádala vás všechny, kteří dorazíte, abyste dodrželi všechna nařízení a pravidla, tak aby se nikdo z pořádajících maminek, ani vy, nedostali do problémů. 

* Prosíme o dodržení max. počtu 10 osob uvnitř kiosku

* Dezinfekci rukou při vstupu a zakrytí nosu a úst rouškou

* K ochutnávce budou připravená balená napichovátka, prosím, nedotýkejte se kousků štrúdlu holýma rukama.

* Venku na terase prosíme o dodržení max. poštu 20 osob. 

Moc děkujeme a věříme, že i v omezených podmínkách si akci užijeme.

 

hypertension-867855_1280.jpg

 

II. Praktický lékař MUDr. Olga Rücklová je v pondělí 12.10. stále v karanténě.

 

 

 

kids-1093758_1280.jpgIII. Základní škola zveřejnila informace o nařízeních od pondělí 12.10. pro rodiče a žáky na webu školy.