Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Doplňující informace k mimořádným bezpečnostním opatřením

Doplňující informace k mimořádným bezpečnostním opatřenímMŠ Pchery

Vážení rodiče, v souvislosti s opatřeními vlády k prevenci šíření koronaviru ze dne 10. 3. 2020 vám sděluji následující:

  • Mateřská škola Pchery bude mít běžný provoz.
  • Striktně nebudeme přijímat děti, které jeví známky respiračního (kašel, rýma), ani jiného onemocnění, mají zvýšenou teplotu apod.
  • Kurzy předplavecké výuky jsou dočasně zrušeny.
  • Dočasně rušíme i veškeré hromadné akce školy, jako jsou návštěvy divadel a výlety.
  • V mateřské škole probíhá nadstandardní desinfikování povrchů, děti jsou vedeny ke správné hygieně rukou a kýchání.

V případě, že jste se vrátili ze zasažených oblastí koronavirem, dodržujte prosím 14 denní karanténu a nevoďte děti do školky.

Předem vám děkujeme za zodpovědné chování. Ing. Lucie Turanová, ředitelka

 

ZŠ Pchery - uzavření škol

V současné době na naší ZŠ probíhají jarní prázdniny. Vláda ČR po jednání Bezpečnostní rady státu zrušila od středy 11.3.2020 do odvolání výuku na všech školách s výjimkou MŠ. Sledujte proto webové stránky školy, Bakaláře a vývěsku ve škole, kde vás budeme informovat o dalším postupu. Mgr. J. Landová, ředitelka

 

Hasičský ples a dětský karneval

V souvislosti s mimořádnými opatřeními MZ ČR je od 10.3.2020 zákaz konání akcí nad 100 osob v jednom čase na jednom místě. Zákaz platí do odvolání, proto vás budeme informovat, jestli se hasičský ples 21.3. a dětský karneval 22.3. uskuteční. Podle aktuální situace je tato akce zakázána. Pořadatelé již nyní hledají náhradní termín. 

 Děkujeme za pochopení. KM