Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anketa-Kiosek

Anketa-KiosekVážení spoluobčané,

obec Pchery nabyla do svého majetku nemovitost č.p. 292, nám známou pod názvem „Kiosek“. Objekt je připraven k předání obci a my po vyřízení všech nezbytných formalit bychom vám nabídli možnost nahlédnout dovnitř, abyste nám pomohli společně rozhodnout o využití Kiosku.

Primárním záměrem využití objektu je umístění knihovny se čtenářským koutkem a pracovním stolem s PC a připojením k internetu. Zároveň se v objektu nabízí zřídit „malé kulturní centrum“, společenskou místnost pro setkávání maminek, dětí, důchodců, zájmových skupin apod. Rádi bychom zde zřídili „sladký koutek“, místo pro kávu, zákusek a malé občerstvení. Nabízí se zde prostor pro různé dílny a tvoření, debatní a tematická setkávání, výstavy a menší pohybové aktivity …… V teplých měsících bude k využití také obecní prostor venku před a za budovou, kde bychom zřídili posezení.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své nápady a činnosti. Svoje podněty, prosím, vyplňte na anketní lístek a odevzdejte na obecním úřadě nebo zašlete sken na email obecniurad@obecpchery.cz

ANKETNÍ LÍSTEK KE STAŽENÍ:

Anketní lístek - Kiosek.docx