Úvod > Aktuality > Velkoobjemové kontejnery - 9/2020

Velkoobjemové kontejnery - 9/2020

dne 23. 9. 2020 proběhl  na dvou místech ve Pcherách a jednom místě na Theodoru sběr a následný odvoz velkoobjemového odpadu. Vzhledem k tomu, že kontejnery byly plné takřka hned po přistavení, plánuje obec tuto akci v nejbližší době zopakovat, a to zejména v odpoledních hodinách, aby i ti co chodí později z práce, měli možnost likvidace. Stává se, že už před samotným přistavením kontejnerů se na těchto místech tvoří hromady odpadu s tím, že „ on to tam přece někdo nahází“.  Dovoluji si Vás proto požádat, abyste vyčkali na přistavení kontejnerů a až poté svůj odpad přivezli. Upozorňuji, že naši zaměstnanci jsou u kontejnerů především proto, aby koordinovali nakládku a její obsah. O dalším přistavení kontejnerů Vás budeme včas informovat.

S pozdravem Marek Beznoska