Úvod > Aktuality > Studie GGP- Současná česká rodina

Studie GGP- Současná česká rodina

dovolujeme si vás informovat o mezinárodním výzkumu, který by měl probíhat na území obce Pchery od 12.7. do 31.10.2021. Výzkum se týká současné české rodiny.

S ohledem na aktuální Covid-19 situaci se upouští od dotazování v domácnostech a preferuje se online varianta, přesto je osobní dotazování možné. Průzkum bude prováděn s maximální opatrností vzhledem k současné epidemiologické situaci. Na určených adresách dle náhodného výběru určený tazatel pouze zjistí jména konkrétní domácnosti. Na základě získaných jmen následně budou obeslány vybrané domácnosti instrukcemi, jak se zúčastnit dotazování.

Na území obce se za tímto účelem budou v následujících týdnech pohybovat pracovníci agentury SC&C. Tento projekt je součástí výzkumného programu Generations and Gender Programe (GGP). Informace z projektu jsou zdrojem dat pro sociální vědy, ekonomy, epidemiology, medicínský výzkum a další oblasti. Studie je financována z projektu „Obohacení datové báze pro tvorbu a evaluaci rodinné politiky“. S veškerými informacemi, které respondenti poskytnou, bude nakládáno v souladu s nařízením EU o GDPR. Na projektu se podílí Karlova univerzita Praha, Masarykova univerzita Brno a SC&C.

Více informací najdete na webových stránkách: https://ggp-cz.fss.muni.cz/

Leták, který můžete obdržet do vaší schránky.

Rodina leták-page-001.jpgRodina leták-page-002.jpg