Úvod > Aktuality > Sdělení místostarosty občanům

Sdělení místostarosty občanům

Vážení Pcheráci,

dovolte mi, abych Vám i já vyjádřil svůj obdiv, jak současnou situaci zvládáte a jak někteří z Vás nabízíte pomoc druhým. Vím, není to lehké, mnozí z nás se bojí o zdraví své a zdraví svých blízkých. Nikdo v tuto chvíli neví, co nás v nejbližších dnech a měsících čeká, a proto na Vás i já apeluji, abyste dodržovali pokyny hygieniků a státních úřadů. Šíření dezinformací nám moc nepomůže a věřte, že každou informaci o podezření nákazy obecní úřad konzultuje s hygieniky. Pružně reagujeme na každé další nařízení. Aby však byla vydávaná nařízení účinná, musíme je všichni poctivě dodržovat. V této nelehké době musím za obětavost a obrovské pracovní nasazení poděkovat zejména naší starostce Kateřině Mahovské, zastupitelům a všem zaměstnancům obecního úřadu.

Velice Vám děkuji, že jste ohleduplní.  Jsme v tom společně.

Marek Beznoska