Úvod > Aktuality > Rušíme akci promítání pohádky

Rušíme akci promítání pohádky

v pátek 18. 9. 2020 rušíme akci promítání pohádky Zakleté pírko. Omluvu pana Zdeňka Trošky si můžete přečíst v dopise níže. Věříme, že se nám podaří akci ještě do Vánoc uskutečnit. KM

Vážená paní starostko,

píšu Vám ohledně chystané projekce pohádky Zakleté pírko u Vás v Pcherech určené na pátek 18.září. Vzhledem k rychle stoupající tendenci onemocnění coronavirem i v regionu Kladenska a okolí si myslím, že bychom měli akci odsunout na dobu příhodnější, třeba před Vánoci nebo na začátek nového roku, podle toho, jak se situace vyvine a uklidní.

Další akce podobného rázu se začínají rušit a překládat na pozdější dobu. Nikdo z nás si toto nevymyslel, ani za to nemůže, ale skutečnost je taková, jaká je a musíme se podřídit. Zdraví a bezpečnost jsou důležitější, než cokoliv jiného, zástupného.

Věřím, že mě chápete a že se uvidíme, až bude „po válce“.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Zdeněk Troška