Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Potraviny, léky a roušky pro seniory

Potraviny, léky a roušky pro seniorycoronavirus-4914028_960_720-2.jpgObecní úřad s pomocí dobrovolníků zajistí nákup potravin a léků pro naše seniory, kteří nemají nikoho, kdo by jim nákupy obstaral. 

Kontaktujte obecní úřad 312 587 773 nebo starostku 606 623 066 prostřednictvím telefonu nebo na email obecniurad@obecpchery.cz.

Nákup zajistíme také pro ty občany, kteří budou nemocní nebo v karanténě a nemají rovněž možnost si nákup potravin a léku zajistit jinak.

Prosím, o šíření informací mezi občany, kteří nesdílí informace s OÚ prostřednictvím webu, FB a nově aplikace Mobilní Rozhlas.

 

Dobrovolníci rovněž nabídli ušít roušky, které bychom mohli mít k dispozici koncem týdne. Další šikovné ruce jsou vítány.

Vzhledem ke stále nedostatečnému počtu ochranný pomůcek roušek a respirátorů pro zdravotníky, prodejce, pracovníky a ohroženou skupinu obyvatelstva, žádám vás o dodržení izolace v případě karantény a zákazu setkávání většího počtu osob a zákazu volného pohybu mimo vymezené situace. Prosím o roušky, šátky a šály v obchodech, na poště a místech, kde se občané potkávají. Děkuji KM