Úvod > Aktuality > Poděkování paní ředitelky MŠ Ing. Lucie Turanové zaměstnancům údržby obecního úřadu

Děkuji Vám za poskytnutí pracovníků obecního úřadu na pomoc při vyklízení a rekonstrukci školky.

Chlapci dosud odvedli obrovský kus práce. Kompletně vyklidili celou půdu a celý sklep, odnosili a odvezli neskutečné množství věcí, které zde byly nashromážděny, troufám si říci, za minimálně 50 let!

Dále provedli rekonstrukci prádelny, která byla z hygienických důvodů nevyhovující. Udělali novou příčku, opravili omítky, vymalovali a nainstalovali nová světla a zásuvky. Ještě budou usazovat nová větrací okna.

Provedli rekonstrukci šatny zaměstnanců tak, aby zde byly naše pracovnice v hygienicky vyhovujících podmínkách. Opět opravili omítky a světla. Ještě se chystají vymalovat.

V celé mateřské škole udělali drobné opravy, jako je výměna kohoutů topení, výměna zámků ve třídách, oprava světel. Pomohli nám se stěhováním těžkého nábytku. Provedli drobnou opravu na herních prvcích na školní zahradě. Patří jim obrovský dík.

Ostatní akce, které zajišťují externí firmy:

• je hotová kompletní renovace schodiště - vyrovnání a výměna podlahové krytiny,
  • místnosti schodiště a hodní chodba budou do konce července opraveny a nově vymalovány,
  • v srpnu začne kompletní rekonstrukce koupelny 3.třídy.

Ing. Lucie Turanová

ředitelka MŠ