Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Petice zákaz průjezdu kamionů a nákladních vozidel nad 12t

Petice zákaz průjezdu kamionů a nákladních vozidel nad 12ttruck-gfdd97efe4_1280.jpg

Vážení občané,

naše obec se dlouhodobě potýká s problémem dopravy, a to především velkým množstvím nákladních automobilů, které obcí pouze projíždějí do Kladna. Důvodů tohoto nepříznivého stavu je mnoho a nic se nelepší, naopak nákladní dopravy přibývá a denně obcí projíždějí desítky kamionů vysokou rychlostí, kterou porušuji dopravní předpisy, které opět nikdo nehlídá.

Proto se přidáváme za obec k petici, kterou připravili občané obce Knovíze, kde mají obdobný problém s nákladní dopravou jako my. S touto peticí podpoříme také jednání s KSÚS, aby se situací vážně zabývali.

 

 

 

Budete-li chtít petici podepsat a podpořit iniciativu řešit nákladní dopravu projíždějící obcemi Knovíz a Pchery, můžete tak učinit na těchto místech v obci:

  • Obecní úřad
  • Obchod u Sochorů (ul. 5. května)
  • Obchod u Vietnamců (ul. Karla Kouteckého a ul. 5. května)
  • Theodor (obecní místnost)

Podpisové archy budou k dispozici po celý měsíc listopad od 5.11.2021.

Věříme, že i tato iniciativa pomůže průjezd nákladní dopravy naší obcí zmírnit.

Scanned from a Xerox Multifunction Printer(2)-page-001.jpgScanned from a Xerox Multifunction Printer(2)-page-002.jpg