Úvod > Aktuality > Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas!

Naše obec zavádí Mobilní Rozhlas!

MR_Info_300x120.jpg

v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů, u nás zavádíme novou službu - Mobilní Rozhlas. Nově Vás budeme informovat o aktuálním dění pomocí různých komunikačních kanálů.

Zaregistrujte se, vyplňte vaše telefonní číslo a e-mail. Budete ZDARMA dostávat:

• zprávy do aplikace
  • e-maily,
  • SMS zprávy,
  • hlasové zprávy,

o důležitých aktualitách - upozornění na odstávky energií, uzavírky silnic, pozvánky na kulturní události a mnoho dalšího.

Home page aplikace je automaticky propojená s Aktualitami z našich webových stránek obce.

Služba Mobilní Rozhlas nám umožní vás informovat o krizových situacích prostřednictvím SMS nebo hlasové zprávy.

Zaregistrujte také své rodinné příslušníky seniory, i když nevyužívají chytré telefony, ale mohou přijímat SMS nebo hlasové zprávy. Hlasové zprávy je možné rozesílat podle věkové kategorie, proto registrace věku nám umožní třídit informace podle věku.

Registrujte se na obecpchery.mobilnirozhlas.cz nebo prostřednictvím aplikace Mobilní Rozhlas na vašich chytrých telefonech.

3. Ilustrační obrázek pro mobilní aplikaci - 1.jpg