Úvod > Aktuality > Nabídka spojení během uzavírky ul. V Ořechovce pro Theodor

Nabídka spojení během uzavírky ul. V Ořechovce pro Theodor

níže je souhrn důležitých informací k rekonstrukci komunikace ve Pcherách:

PCHERY - dne 18.4. 2022 bude zahájena rekonstrukce opěrné zdi pod komunikací V Ořechovce u obecního úřadu, vlastníkem komunikace je KSÚS, která celou tuto investici zajišťuje a financuje.

Od 18.4. do 30.6.2022 nebude ulice V Ořechovce v úseku u obecního úřadu průjezdná vůbec ani pro osobní automobily, dopravní obsluhu, ani pro autobusy. Místní občané mohou pouze osobními vozy a dodávkami do Pcher zajíždět přes část obce Na Petříně a ulicí Fr. Tlustého.

Nákladní doprava má objízdnou trasu přes Kladno Dubí, přes Brandýsek Čabárnu bude povolen průjezd pouze dopravní obsluze.

THEODOR - nebude obsluhován linkou 342 do Prahy a zpět po celou dobu rekonstrukce. Pouze linka 612, která na Theodoru začíná, bude Theodor obsluhovat na Kladno a pojede přes Brandýsek. Pro zajištění minimální obslužnosti Theodoru linkou 612 bude probíhat otáčení autobusů okolo parku. Žádáme všechny majitelé přilehlých nemovitostí, aby parkovali svá auta tak, aby zůstal průjezdný jízdní pruh v šíři min. 3,5m a vůbec neparkovali v zatáčkách, aby autobusy mohly projíždět. Vše bude vyznačeno dopravními značkami.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO ŠKOLÁKY, NEMOBILNÍ OBČANY A NEMOCNÉ

Podobně jak tomu bylo při výstavbě kanalizace, bude po dobu rekonstrukce možné si sjednat individuální odvoz do Pcher a zpět.

Tuto pomoc zajistí pan Michal Veselý po předchozí domluvě na MT  774 245 434 v průběhu celého dne a pro školáky ráno v době mezi 7–8,30h svou pomoc nabídla paní Velická MT 606 791 953.

Za nabídku pomoci pro žáky a pro nemobilní občany velmi děkujeme.

Děkuji Vám všem za Vaši ohleduplnost a laskavost k sobě navzájem během doby rekonstrukce, kdy bude po nezbytně nutnou dobu částečně omezen Váš dopravní komfort. KM