Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Místní referendum k budově fary

Místní referendum k budově faryVážení občané,

již tento pátek 2. října a v sobotu 3. října 2020 se uskuteční volby do zastupitelstva Středočeského kraje a Senátu ČR.
Ve stejném termínu proběhne v naší obci místní referendum, ve kterém vy občané naší obce rozhodnete, jak obec naloží s budovou fary, zda ji prodá nebo si ji ponechá.
Není možné, aby fara v centru obce byla nadále ponechána bez zájmu, a je potřeba rozhodnout, jak s ní naložit. Zastupitelstvo obce rozhodlo o místním referendu, kde nyní vy občané rozhodnete, kdo si převezme budovu fary na starost, zda soukromý subjekt nebo obec. Obě varianty přináší pro obec výhody, nevýhody a určitou míru rizika. Zvolme jednu z variant v referendu a obec na základě výsledku referenda s farou naloží. KM

IMG_1955.jpg