Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Linka 612

Linka 612IMG_9115-300x223.jpgVážení občané,

zaznamenala jsem, že v týdnu od 30.11., kdy se vrátili žáci ZŠ a studenti SŠ do škol, dochází k pravidelnému zpoždění linky 612 ráno - odjezd 7,12h od OÚ směr Kladno, a to o 15-20 minut, což znamená pro mnohé pozdní příjezd do škol. Dále jsem byla informovaná, že autobus je přeplněn a stalo se, že řidič nechtěl vzít cestující na zastávce. Dnes bylo zpoždění také u linky v 8h od OÚ.

Od pondělí 7.12. řeším tuto nepříjemnost s ČSAD Kladno a dnes 8.12. byla podstoupena na oddělení PID Praha.

Důvodem je změna trasy, linka 612 vyjíždí z Velvar, což způsobuje nejen zpoždění, ale také přeplnění autobusu, což je s ohledem na hygienická a karanténní opatření nepřípustné. Je nezbytné, aby tento stav začala PID neprodleně řešit.

Požádala bych vás o vaši trpělivost a součinnost, pokud se situace nezmění do pátku tohoto týdne, poprosím, abyste nám na email obce zaslali informaci s datumem, názvem zastávky, časem odjezdu, kolik minut bylo zpoždění a jak byl autobus přeplněn (ideální je poslat obrázek obrazovky mobilu např. aplikace IDOS, Google maps apod., kde je zpoždění také vidět a foto přeplněného autobusu), abych mohla ihned reagovat a zaslat na PID.

Děkuji vám a věřím, že se nám podaří nefunkční MHD s PID nastavit správně co nejdřívě.

KM