Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Likvidace pneumatik

Likvidace pneumatikVážení občané,

v sobotu 9.5. proběhl sběr nebezpečného odpadu, který sváží společnost AVE. Na nástěnkách po obci, na webu a FB obce byl vyvěšen leták s podrobným rozpisem odpadu, který je možno na sběrné místo odložit. V žádném případě se to netýká skelné vaty, kovového odpadu a pneumatik! AVE odpad, který nesváží, zanechá na místě a za sběr pneumatik účtuje obci Pchery POPLATEK! Ostatní odpad musí obec zlikvidovat sama na vlastní náklady.

Obec nebude přebírat vaši finanční zodpovědnost za likvidaci ojetých pneumatik z vašich automobilů, traktorů apod.

Pneumatiky máte možnost zdarma zlikvidovat na sběrných místech v našem okolí nebo ve vašem pneuservisu! Sběrná místa si můžete vyhledat na webu společnosti Eltma https://www.eltma.cz/sberna-mista.

Žádáme vás o zodpovědnou likvidaci vašich ojetých pneumatik a věřím, že se nám nebudou nikde více v obci pneumatiky hromadit od našich občanů. Obec má i tak nemalé výdaje za jejich likvidaci od bezohledných lidí, kteří je odhazuji volně do přírody v našem katastru.

Děkuji, že si vážíte práce našich pracovníků, kteří se starají o úklid obce a okolí a také, že nejste lhostejní ke svému životnímu prostředí. KM

133deee6-77f9-4dd9-adfd-6fceaca44efc.JPGIMG_3634.jpg