Úvod > Aktuality > Informace o službách OÚ v režimu nouzových opatření

Informace o službách OÚ v režimu nouzových opatření

Milí občané,

přeji vám příjemný začátek týdne v režimu, který se mění téměř každý den a znamená pro nás mnoho nepříjemných omezení v osobním a pracovním životě.

Prosím, nezapomínejte nosit všude své roušky. Děkuji vám za všechny.

• Můžete se stále obracet s dotazy na obecní úřad 312 587 773 nebo na starostku MT 606 623 066. OÚ je uzavřen a je potřeba své požadavky nejdříve konzultovat telefonicky nebo emailem.
  • Máme k dispozici šité roušky. Respirátory a nemocniční roušky nemáme, jsou určeny prioritně pro zdravotnická zařízení.
  • V případě zájmu zajistíme s pomocí dobrovolníků nákupy pro seniory, nemocné nebo osoby v karanténě, aby neopouštěli své domovy.
  • Prodejna potravin u "Sochorů" je vám k dispozici Po - Pá od 6,30 do 16,00h. Čas mezi 7,00 až 9,00h je vyhrazen seniorům 65+. Majitelé děkují svým zákazníkům, že dodržují všechna pravidla :).
  • Zichovecký pivovar nabízí možnost objednávky jídel z týdenního menu, které najdete na webu pivovaru Zichovecký pivovar. Jestliže budete mít o menu zájem, můžeme zajistit objednávku přes obecní úřad a zajistit hromadný dovoz objednávek do Pcher.

372-zichovec_restaurace_01.png