Úvod > Aktuality > Doplnění informací pro občany

Doplnění informací pro občany

I. V minulém týdnu byl vypsán konkurz na ředitele/ředitelku Mateřské školy Pchery. Občané se na nás často obrací s dotazem, proč konkurz vyhlašujeme. Paní Ing. Lucie Turanová má pověření obce Pchery vedením MŠ do března 2020. S vedením MŠ je obec velmi spokojena a výbornou práci paní Lucie Turanové potvrdila také Česká školní inspekce, která provedla kontrolu v MŠ před dvěma týdny. Podle zákona je nyní nezbytné vyhlásit konkurz na ředitele MŠ a paní Ing. Lucie Turanová se konkurzu zúčastní.

II. Obec Pchery získala větší množství kvalitní zeminy, která byla v minulých dnech rozvezena na pozemnky ve vlastnictví obce, a to v ul. U Dobré Vody a na veřejném prostranství naproti dělnickému domu. Tato zemina se použije k finální úpravě těchto pozemků, kde bude následně založen trávník nebo vysázeny stromy.