Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Besedy v obci

Besedy v obciMilí spoluobčané,

v dnešní zrychlené době a pod vlivem mimořádných událostí doma a ve světě, kdy se na nás valí informace ze všech stran, z médií a jsme doslova přehlceni informacemi různého typu, potom nemáme čas a zájem zjišťovat, co se děje u nás doma „na vsi“.  Často pak o skutečnostech přemítáme, spekulujeme nebo názory na ně přejímá z druhé ruky.  Za poslední roky se díky rychlým technologiím a internetu pozvolna vytrácí mezilidský kontakt. Stojí to čas a energii vyrazit za informacemi, ale tím se ochuzujeme o setkání s dalšími lidmi, kteří mají o různá témata a dění zájem, a kdy můžeme pokládat otázky přímo tomu, kdo má na ně odpovědi a také přinášíme nové podněty, připomínky a vůbec vytváříme prostor pro diskusi nad nejrůznějšími otázkami.

Proto se vedení obce společně s Komisí pro péči o Pchery rozhodlo připravit pro Vás besedy na nejrůznější témata a dění, které se bezprostředně dotýkají všech pcherských občanů.

obrázek besedy2.png

Každá beseda bude věnována konkrétnímu tématu, na které se můžete doptávat, reagovat či jinak se zapojit. Z každé besedy připravíme stručný zápis a materiály, které zůstanou dostupné na webu přes odkaz v Menu webu Besedy nebo budou k nahlédnutí na obecním úřadě.

 

První beseda na téma „Cestní síť a místa pro volný čas v obci“ již proběhla a na další se budeme brzy s Vámi těšit.