Akce.cz

Duhová naděje

Datum konání

Pohádka plná emocí a barev, příběh velkého dobrodružství o záchraně barevného světa plný písniček, radosti, přátelství a lásky, který svým poutavým vyprávěním zaujme publikum od nejmladšího po nejstaršího diváka. Přijďte si s námi vychutnat kouzlo pohádkového světa, kde je vše možné i nemožné. Nechte se unést v duhovém víru a staňte se opět na chvíli dítětem. Režie, scénář, kostýmy a masky, hudba a texty: Dominika Šťastná & Ludmila Hájková Studio ©Uni-T Records Délka: 75min Vstupné: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělí KLADENSKÉ DIVADÉLKO REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkovuzvonu.cz Doporučujeme vstupenky rezervovat. Kapacita sálu je omezena.

3+1 pro Erbena

Typ

Dramatické zpracování čtyř básní z jedné z nejslavnějších českých sbírek z období romantismu Kytice od K. J. Erbena.Při čtění básně můžete zachytit víc než příběh. Můžete zřít básníkovu duši. My vám pomůžeme odhalit temná tajemství, která se skrývají za květnatými verši.Představení naplněné emocemi ukazuje nitro básně z pohledu čtenáře tak, jak byste si je nepřáli zažít.Režie: Dominika Šťastná & Antonín HegenbartKLADENSKÉ DIVADÉLKOVstupné: 100,-KčREZERVACE:www.divadelkouzvonu.czrezervace@divadelkouzvonu.czVstupenky si prosím rezervujte přes rezervační systém na www.divadelkouzvonu.czKapacita sálu je omezena.

Popletené koťátko

Datum konání

Pohádka, která svou jednoduchostí zaujme i děti mladší 3 let. Inscenace vytvořená pro úplně nejmenší děti staví na tématu zvířat a jejich zvuků. Děti se na začátku hry seznamují s koťátkem, které díky tomu, že si hraje jenom s partou psích kamarádů, zapomnělo mňoukat. Jenže by rádo poprosilo hospodářku o mlíčko a tak se vydává do světa, aby se naučilo, jak dělají kočičky. Postupně na své cestě potkává optimistickou krávu, hravou slepici, stále hladové prasátko a kozla básníka. Pomohou zvířátka koťáku k vysněné misce mlíčka? Na to se přijďte podívat k nám do divadla. Režie: Ludmila Hájková & Michaela Tomková Scénář: Jan Mottl Úpravy: Honín Motbart Hudba a texty: Tomáš Time Hanzlík & Jan Mottl Kostýmy a produkce: Martina Fiřtová KLADENSKÉ DIVADÉLKO Vstupné: 60,-Kč děti, 80,-Kč dospělí Délka 40 min Vhodné pro děti od 2 let REZERVACE: www.divadelkouzvonu.cz rezervace@divadelkouzvonu.cz Vstupenky doporučujeme rezervovat. Sál má omezenou kapacitu.

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.obecpchery.cz

Registrujte se zde

Obecní úřad