Novější 1 3 7 12 18

Zasedání zastupitelstva obce dne 31.1.2019

Zasedání zastupitelstva obce dne 31.1.2019.pdf

Zatoulaný pes

V oblasti Dělnického domu pobíhá černý pes malého až středního vzrůstu, krátkosrstý, č. známky 184. Prosíme majitele, aby se přihlásil.

Nabídka letního dětského tábora

Detektivní akademie.pdf

Přerušení dodávky pitné vody

PŘERUŠENÍ DODÁVKY PITNÉ VODY z důvodu havárie do 14:00 hod. v ulicích:

U Hřiště, Jindř. Lukeše, Maršála Rybalka, Okružní, Slepá, Polní, Smrková, U Parku, Spojovací, Větrná, Modřínová, Lípová, Krátká, Kaštanová.

Kotlíkové dotace

Ministerstvo životního prostředí informovalo o poslední vlně kotlíkových dotací, více viz odkaz:

Změna ordinačních hodin dětské lékařky

Ordinační hodiny- MUDr.Bernartová.jpg

PŘERUŠENÍ DODÁVKY PITNÉ VODY

Přerušení dodávky pitné vody z důvodu havárie dnes od 15:00 do 20:00 v ulicích:

5.května, Horní, Františka Tlustého, Husova, Bratří Karpíšků, Žižkova, Jeronýmova, Františka Jindřicha, Josefa Drahoráda, K Horce, Elznicova, U Dobré Vody, U Rozhledny.

Nevyvezené popelnice - část ulice Modřínová

Dne 3.1.2019 nebyly vyvezeny popelnice v části ulice Modřínová. Dle vyjádření AVE-Kladno, s.r.o. nebylo možné ulicí s popelářským vozem bezpečně projet. Prosíme občany, aby v ulici Modřínová parkovali tak, aby byl průjezd touto ulicí zajištěn. Veškerý komunálního odpad, který nebyl tento čtvrtek vyvezen, bude odvezen příští čtvrtek.

Nalezeno štěně vlčáka, žádáme majitele, aby se přihlásil na OÚ Pchery.

Aktualizace:  Majitel se již přihlásil.

Novější 1 3 7 12 18